sosyal yardımlaşma

sosyal yardımlaşma

Güven Uğur

Üyelik Tarihi: 15.03.2016

Tüm İlanları (2 adet)

Doğu’daki il ve ilçe köy okullarını kapsayacak şekilde ulamayı hedefliyoruz.
Temel ihtiyaçlar ;
Giyim,kırtasiye malzemesi (A4 kağıdı,defter,silgi,renkli kartonlar ve elişi kağıtları vs vs.) , spor malzemesi ( toplar) , boya takımı( sulu, kuru,pastel,kalem) , hikaye,masal ve roman kitapları, müzik aletleri ( zilli tef,darbuka,metalofon, melodika, çocuk davul, marakas gibi )
beslenme ve okul çantası, matara.

şanlıurfa eyyübiye özlü (2)Sansürlü

Reklam için web sitesi kurup projeyi sosyal medyada duyurmayı hedefliyoruz.projeyle ilgili detaylı bilgiye sahip el ilanları bastırılıp vatandaşlarımıza dağıtılacaktır.Projede sesimizi duyurmak için farklı illerdeki dernekler, kurum ve kuruluşlara ulaşıp konu hakkında bilgilendirilecektir

diyarbakır silvan selahaddin eyyübi ilkokulu (6)Sansürlü

 

FACEBOOK GRUBUMUZA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

İLGİLİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZ

BURCU ERKURT 0554 122 89 64

UTKU KARACAN 0539 504 65 67

şanlıurfa eyyübiye özlü (1)sansürlü1

şanlıurfa eyyübiye özlü (3)Sansürlü şanlıurfa eyyübiye özlü (4)Sansürlü

SONUÇ İTİBARİYLE KÖY OKULLARINA YARDIM PROJESİ
Projemizin temel gayesi imkansızlıklar içinde eğitimini devam ettirme gayretinde olan evlatlarımıza destek sağlamaktır. Projemizin hedef kitlesi doğu illerinde bulunan köy okullarında eğitime devam eden öğrencilerdir.
Sistemimiz nasıl işler?

Gönüllülerimizin kurduğu gruplarımızdan birine dahil olmanız yeterlidir. Whatsap grubumuzda öncelikle yardım edilecek okul seçilir. Ardından ihtiyaçları belirlenir ve ihtiyaç listemiz gönüllülerimize sunulur. Sürecin bu kısmında gönüllülerimiz ihtiyaçları imkanları dahilinde paylaşırlar. Dilerlerse şahısları adına kargo gönderirler. Ya da oluşturulan bütçeye maddi destekte bulunabilirler .Oluşturulan bütçe ile belirlenen ihtiyaçlar alınır ve umut dolu koliler okula gönderilir. Ulaşan kargolarla birlikte geri dönüt verilir.
Sizi de gönüllülerimiz arasında görmek isteriz.
Whatsap grubumuz;  İsimsiz melekler


Translate »